داروخانه اینترنتی مهتاطب برندها
021-53867   ارسال رایگان بالای 100,000 تومان     ضمانت اصالت کالا

  • دارای پوشش کرم پودری
  • مناسب پوست چرب
  • حداکثر حفاظت پوست در برابر اشعه آفتاب
  • مقاومت بالا در برابر تعریق و شست و شو

کرم ضد آفتاب بژ روشن سان لیفت درمالیفت

کرم ضد آفتاب بژ روشن سان ليفت درماليفت دارای پوشش کرم پودری بوده و با حداکثر حفاظت از پوست در مقابل اشعه آفتاب دفاع ميکند و در مقابل تعريق و شستشو مناسب بوده که مناسب پوستهای چرب است.
تولید کننده: درمالیفت کرم ضد آفتاب بژ روشن سان لیفت درمالیفت
49,900 تومان 49,800 تومان
کرم ضد آفتاب سان لیفت درمالیفت یکی از محصولات بهداشتی و مراقبت کننده پوست بوده که در لابراتوارهای  کشورمان تولید شده  و با بهره گیری از استانداردهای روز جهان در خصوص تولید محصولات حفاظتی پوست توانسته است با سایر برندهای معتبر جهان که در این زمینه فعالیت دارند نیز رقابت کند. افزایش تمایل استفاده کنندگان به این محصول نشان از اعتماد به محصولات ایرانی است. امروزه با تغییرات جوی و افزایش عوامل محیطی از قبیل گرمایش زمین و آسیب های وارده از جانب بشر به  اتمسفر زمین نیاز به مصرف روزانه انواع ضد آفتاب انکار ناپذیر است. این کرم را  می توانید از داروخانه اینترنتی مهتاطب که به نوعی داروخانه تخصصی پوست و سایر محصولات بهداشتی نیز برشمرده می شود خریداری نمایید.

درباره کرم ضد آفتاب بژ روشن سان لیفت درمالیفت بیشتر بدانیم

اثرات مخرب اشعه های مادون قرمز و اشعه فرابنفش در صورت تداوم تماس با پوست می توانند زمینه ساز بیماریهای مهلکی از قبیل سرطان پوست شوند. امروزه با گسترش صنایع مختلف بشر بیش از پیش در معرض خطرات زیست محیطی و  آلودگیهای مختلف ناشی از مواد شیمیایی مضر یا ذرات  معلق در هوا می باشند. کرم ضد آفتاب سان لیفت یکی از محصولاتی است که به منظور محافظت پوست از انواع آلودگیهای محیطی و یا مواد شیمیایی به کار می رود.

ترکیبات ضد آفتاب سان لیفت

کرم ضد آفتاب سان لیفت درمالیفت از ترکیبات متعددی تشکیل شده است که مهمترین آنها عبارتند از :

اسپالین

به حفظ رطوبت و نیز طراوت پوست منجر می شود. اسپالین این کار را از طریق متابولیسم داخلی سلول های پوست انجام می دهد. این ماده همچنین مانع بروز پیری پوست و ایجاد هر نوع چین و چروک می شود.

فوکوژل

وجود فوکوژل در ترکیبات کرم ضد آفتاب سان لیفت درمالیفت موجب حفظ و ترمیم لایه شاخی پوست و نیز رطوبت دهی مناسب و جلوگیری از پیری و چین و چروک های پوست می شود.
همچنین این کرم ضد آفتاب از وجود اسانس های مجاز، آب دیونیزه، صمغ گزانتان و بسیاری از مواد دیگر در ترکیبات خود بهره می برد.

مزایای استفاده از کرم ضد آفتاب بژ روشن سان لیفت درمالیفت

ضد آفتاب سان لیفت درمالیفت  با بهره گیری از فیلترهای محافظ به مثابه یک سپر قوی در برابر تهاجم اشعه های مضری چون UV  و UVA عمل می کند.
ضد آفتاب سان لیفت درمالیفت مانع ورود اثرات زیانبار این تشعشعات به لایه های مختلف پوست می شود.
کرم ضد آفتاب سان لیفت درمالیفت ضمن دارا بودن کیفیت بی نظیر همچنین بدون رنگ و مواد نگهدارنده بوده و از رایحه ملایمی برخوردار است.
SPF یا میزان حفاظت این کرم در برابر اشعه خورشید بسیار مناسب بوده و دارای SPF یا گرید حفاظتی 50 می باشد.
اثربخشی و ماندگاری تاثیرات کرم ضد آفتاب درمالیفت می تواند ساعتها ادامه پیدا کند

قیمت خرید کرم ضد آفتاب بژ روشن سان لیفت درمالیفت

قیمت کرم ضد آفتاب سان لیفت درمالیفت که دارای حداکثر گرید حفاظتی می باشد. در مقایسه با محصولات دیگر بسیار مناسب و منطقی به نظر می رسد. همچنین با در نظر گرفتن کیفیت این محصول و نیز اثربخشی مناسب آن می توان گفت ک هاین کرم ضدآفتاب از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

روش استفاده از کرم ضد آفتاب بژ روشن سان لیفت درمالیفت

اگرچه توصیه می شود هر روز در صورت مواجه با  نور خورشید استفاده از ضد آفتاب سان لیفت درمالیفت را تجدید کنید. بهتر است این کار را زمانی انجام دهید که قصد بیرون آمدن از منزل را دارید. 
این کرم برای مصارف نوجوانان و بزرگسالان مناسب بوده و برای رده های پایینتر مجاز نمی باشد.

توصیه ها و ملاحظات استفاده از کرم ضد آفتاب درمالیفت

کرم ضد آفتاب درمالیفت متناسب با نیازهای افراد با پوست های مختلف تولید شده است.
کرم ضد آفتاب سان لیفت  را می توان  در پوست های حساس و یا پوست هایی که در معرض ایجاد لک ها و تیرگی قرار دارند نیز مورد استفاده قرار داد.
بهتر است کرم ضد آفتاب سان لیفت فاقد چربی +SPF50 درمالیفت را حتما دو تا سه مرتبه در روز تجدید کنید. استفاده از ضد آفتاب سان لیفت حتی در فصول خشک و سرد مانند زمستان نیز باید تجدید شود. بازتابش نور خورشید بر روی برفها هم می تواند سلامت پوست شما را با تهدیداتی جدی مواجه کند.
ضد آفتاب درمالیفت دارای قدرت چسبندگی زیادی بوده و فقط بر اثر استفاده از مواد شوینده پاک می شود.
درصورت بروز هرگونه عوارض پوستی یا التهابات مختلف حتما پزشک را در جریان بگذارید.

مشخصه های محصول

سایز
40 میلی لیتر
کارائی
ضد آفتاب
نوع محصول
کرم
نوع پوست
پوست های چرب
رنگ
بژ تیره
